Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to oferta skierowana dla firm i osób prywatnych, które poszukują samochodu do wynajęcia na okres od 3 do 24 miesięcy.
Stawki kalkulowane na bazie wynajmów liczonych w dniach, są zawsze w takim przypadku niekonkurencyjne rynkowo,  dlatego oferujemy inny rodzaj oferty.   
Skorzystaj z prostego formularza - wybierz jaki samochód/grupa Cię interesuje, podaj planową miesięczną ilość kilometrów, podaj nam kontakt do siebie i prześlij zapytanie. Przedstawimy Ci optymalną ofertę na wynajem długoterminowy.

STREFA DOBRYCH OFERT

SKODA CITIGO / KLASA "A"

999,00 / mc

SKODA FABIA LPG / KLASA "B"

1 249,00 / mc

FORD FOCUS Eco / KLASA"C"

1 699,00 / mc

KIA CEED LPG / KLASA"C"

1 749,00 / mc

SKODA RAPID / KLASA "C"

1 799,00 / mc

MERCEDES C / KLASA "C"

3849,00 / mc

Mazda 3 / KLASA"C"

1799, 00 / mc

Toyota Aygo / KLASA"A"

1249,00 / mc

Toyota Auris / KLASA"C"

1899,00 / mc

NIE MA TU INTERESUJĄCEJ CIĘ OFERTY? Rozwiń i wpisz czego szukasz

Dane
test
Moje dane kontaktowe

NEGOCJUJ CENĘ

REFERENCJE

Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Wypożyczalnia super, profesjonalna, nowoczesna - płatność kartą na parkingu z samochodu, bardzo szybki kontakt mailowy. Będę gorąco polecał.

Dominik, Londyn

Nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolny, zwłaszcza że psiadacie Państwo w swojej ofercie samochody z LPG, co przy większych przebiegach daje widoczne oszczędności.

Jan

Jesteśmy w 100% zadowoleni z Państwa firmy, poziomu usługi, profesjonalizmu. Polecamy wszystkim naszym znajomym i rodzinie. A my już pozostaniemy lojalnymi klientami. 

Urszula i Jan