Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to oferta skierowana dla firm i osób prywatnych, które poszukują samochodu do wynajęcia na okres od 3 do 24 miesięcy.
Stawki kalkulowane na bazie wynajmów liczonych w dniach, są zawsze w takim przypadku niekonkurencyjne rynkowo,  dlatego oferujemy inny rodzaj oferty.   
Skorzystaj z prostego formularza - wybierz jaki samochód/grupa Cię interesuje, podaj planową miesięczną ilość kilometrów, podaj nam kontakt do siebie i prześlij zapytanie. Przedstawimy Ci optymalną ofertę na wynajem długoterminowy.

STREFA DOBRYCH OFERT

MAZDA 6 / KLASA "D"

2999,00 / mc

SKODA FABIA LPG / KLASA "B"

1 249,00 / mc

FORD FOCUS Eco / KLASA"C"

1 699,00 / mc

KIA CEED LPG / KLASA"C"

1 749,00 / mc

SKODA RAPID / KLASA "C"

1 799,00 / mc

MERCEDES C / KLASA "C"

3849,00 / mc

Mazda 3 / KLASA"C"

1799, 00 / mc

Toyota Aygo / KLASA"A"

999,00 / mc

Toyota Auris / KLASA"C"

1899,00 / mc

NIE MA TU INTERESUJĄCEJ CIĘ OFERTY? Rozwiń i wpisz czego szukasz

Dane
Moje dane kontaktowe

NEGOCJUJ CENĘ

REFERENCJE

Żadnych problemów, wszystko pierwsza klasa, obsługa miła i profesjonalna, samochodzik super, nowy, czysty i fajnie się go prowadziło.

Tomasz z Warszawy

Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Wypożyczalnia super, profesjonalna, nowoczesna - płatność kartą na parkingu z samochodu, bardzo szybki kontakt mailowy. Będę gorąco polecał.

Dominik, Londyn

Nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolny, zwłaszcza że psiadacie Państwo w swojej ofercie samochody z LPG, co przy większych przebiegach daje widoczne oszczędności.

Jan